Evden Eve Nakliyat

Tanrıverdi Nakliyat olarak kaliteli hizmet politikalarımız ve müşteri memnuniyeti ile müşterilerimize sorunsuz bir taşınma hizmeti sağlıyoruz. Çerkezköy ev taşıma bizim şehir içinde vermiş olduğumuz profesyonel hizmet nasıl yapılıyorsa Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetinde de aynı hizmeti veriyoruz.

Fakat şehirler arası nakliye hizmetinde firmaların k3 yetki belgesi olmak zorunda fakat çoğu evden eve firmasıyız deyip sadece bir araçla sigortasız garantisiz çalışmaktadır. Biz kendi araç ve elemanlarımız ile direk taşıma gerçekleştirmekteyiz. Tekirdağ Çerkezköy evden eve nakliyat hizmeti Şimdi sizlere evden eve nakliyat sigorta konusunda biraz bilgi verelim. Şehir içi şehirler arası nakliyat hizmetinde sigorta sadece aracın kaza yapması, yanması, çalınması esnasında sizin eşyalarınızda garantiye alınır.

Diğeri ise taşıma esnasında elamanların taşıma işinde gelebilecek zararı eğer gerçek bir nakliye firması ise zarara uğrayan müşterilerin zararını karşılamak zorunda. Biz Eşyalarınızı Güvene Alıyoruz; Garantili Taşıyoruz… Ev taşımaya uygun çelik kasalı araçlarımız, güler yüzlü personellerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.